Night club Afrodita

Night club Afrodita

V krátkosti o podniku

Night club Afrodita vo Veseli nad Moravou je veľmi vyhľadávaný, populárny a úspešný klub s 15 ročnou tradíciou nachádzajúci sa pri hraniciach so Slovenskou republikou na hlavnom ťahu z Hodonína do Uherského Hradišta.

Detaily podniku

Afrodita sa nachádza na hlavnej ceste vo Veselí nad Moravou, na konci mesta vpravo, posledný dom v smere od Hodonína do Uherského Hradišťa. Klienti si nás už 15 rokov odporúčajú a taktiež sa k nám vracajú. Klientela je v našom night clube 90% Česka a 10% tvoria zahraniční návštevníci. Navštevujú nás malé i väčšie partie, osamelý aj hanblivý jednotlivci, ale je tu možné usporiadať aj oslavy narodenín, firemné večierky atď. Radi nás navštevujú aj podnikatelia zvyknutí na vysokú úroveň, ktorú dostanú iba u nás. Sme tu proste pre všetkých, ktorí sa chcú pobaviť a zabudnúť na starosti života, prípadne len uľaviť svojmu unavenému mozgu a spoznať niekoľko milých, príjemných a sympatických dievčat.

Nechce sa Vám ešte domov k manželke alebo priateľku po dobre rozbehnutej pánske jazde a všade pred Vami zatvárajú dvere?

Nevadí, my sme tu pre Vás a dvere máme otvorené dokorán. Máte jedinečnú šancu prísť k nám a roztočiť svoju párty podľa vašich predstáv s našimi atraktívnymi a prítulnými dievčatami. V našom príjemnom prostredí, kde je zaručená Vaša diskrétnosť a bezpečnosť, Vás naša dievčatá radi rozpáli striptízom, prípadne inými službami. Doprajete si tú najpríjemnejšiu starostlivosť od dievčaťa, ktorá je pripravená sa o vás postarať najlepšie, ako bude vedieť.

Neváhajte a zamierte do Veselí nad Moravou, Ostrožská 312 do Night Clubu Afrodita splniť si tie najintímnejšie sny. Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

Ponuka práce:

Máš ráda zábavu, tanec a zájem mužů, ktrerý ti mají co nabídnout? Pak je náš Night club Afrodita tím pravým místem pro realizaci tvých snů. Máme vysokou návštěvnost a velmi pravidelnou solventní klientelu. Zaručujeme také diskrétnost a čistotu. Záleží pouze na tobě jak často budeš chodit a tím i ovlivňuje výši svého výdělku.

V Night Clubu Afrodita nabízíme:

1. Dostatek práce a spoustu peněz vyplácených každý den

2. Stabilní solidní domácí i zahraniční klientelu

3. Zdarma bydlení v pokojích hotelového typu s koupelnou, WC, TV a wifi

4. Volnou pracovní dobu (dohodou i brigádně)

5. Garantování vysokých provizí z drinků a tanců

6. 100% diskrétnost, bezpečnost a serióznost

7. Podnikové taxi

8. Nemusíš být přehnaně sebevědomá. Náš personál ti se vším poradí a pomůže

9. práce společnice je práce v erotice, kde si užiješ spoustu legrace, zábavy a zároveň vyděláš.

10. Začátečnice jsou u nás vítány, také jim rádi ve všem pomůžeme a poradíme.

Pokud tě zaujala nabídka Night Club Afrodita, nebo se chceš jen něco zeptat, kontaktuj nás ještě dnes. Jsme ti k dispozici 7 dní v týdnu a 365 dní v roce na telefonním čísle:+420 777 244 062 nebo emailem:


marketing@eroticnightclub.cz


Můžeš přijít se nezávazně podívat a popovídat si. Budeme se těšit na tvoji návštěvu.

U nás jsi v každém případě vítaná, i když se pro tuto práci nerozhodneš.

Kontaktný formulár

Odoslať