Erotický salón Hrašné

Erotický salón Hrašné
Skúšobný text

Erotický salón Hrašné

V krátkosti o podniku

Erotický salón Hrašné je veľmi známy, vychýrený a navštevovaný erotický klub s 25 ročnou tradíciou, kde prevádzkovateľovi (majiteľovi) vždy išlo na prvom mieste o finančnú spokojnosť dievčat, ale i o domácku a pohodovú atmosféru.

Detaily podniku

Night Club Áčko Hrašné je veľmi vyhladávaný, populárny a samozrejme úspešný nočný klub. Nachádza sa v okrese Myjava na hlavnej ceste v strede obce Hrašné medzi mestami Stará Turá a Myjava. Ľudia si nás už 25 rokov doporučujú a taktiež sa k nám vracajú. Klientela je v našom erotickom salóne 90% slovenská a 10% tvoria zahraničný návštevníci. Navštevujú nás malé i väčšie partie, osamelý i hanblivý jednotlivci ale je tu možné usporiadať i oslavy narodenín, firemné večierky atď. Radi nás navštevujú i podnikatelia, zvyknutí na vysokú úroveň, ktorú dostanú iba u nás. Sme tu proste pre všetkých, ktorí sa chcú zabaviť a zabudnúť na starosti života, prípadne len uľaviť svojmu unavenému mozgu a spoznať niekoľko milých, príjemných a sympatických dievčat. Nechce sa Vám ešte domov k manželke alebo k priateľke po dobre rozbehnutej pánskej jazde a všade pred Vami zatvárajú dvere?

Nevadí, my sme tu pre Vás a dvere máme otvorené dokorán. Máte jedinečnú šancu prísť k nám a roztočiť svoju párty podľa vašich predstáv s našimi atraktívnymi a prítulnými dievčatami. V našom príjemnom prostredí kde je zaručená Vaša diskrétnosť a bezpečnosť, Vás naše dievčatá radi rozpália striptízom, prípadne inými erotickými službami. Svojím zmyslom doprajete tú najpríjemnejšiu starostlivosť s dievčaťom, ktorá je pripravená sa o Vás postarať najlepšie ako bude vedieť.

Neváhajte a zamierte na Myjavské kopanice do Night Clubu Hrašné splniť si tie najintímnejšie sny. Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.


Ponuka práce:

Máš rada zábavu, tanec a záujem mužov, ktrorí ti majú čo ponúknuť? Potom je náš Night club Áčko Hrašné tým pravým miestom na realizáciu tvojich snov. Máme vysokú návštevnosť a veľmi pravideľnú solventnú klientelu. Zaručujeme tiež diskrétnosť a čistotu. Záleží iba na tebe ako často budeš chodiť a tým i ovplyňovať výšku svojho zárobku.

V erotickom salóne Hrašné ponúkame:


1.dostatkom  práce a veľa peňazí vyplácaných každý deň

2. stabilnú solidnú domácu i zahraničnú klientelu

3. zdarma zabezpečené ubytovanie v izbách hotelového typu s kúpeľňou, wc, tv a wifi

4. voľnú pracovnú dobu (dohodou i brigádne)

5. garantovanie vysokých provízií z drinkov a tancov

6. 100% diskrétnosť, bezpečnosť a serióznosť

7. vlastné podnikové taxi

8. nemusíš byť prehnane sebavedomá. Náš personál ti so všetkým poradí a pomôže

9. práca spoločníčky je práca v erotike, kde si užiješ veľa srandy, zábavy a zároveň zarobíš i kopec peňazí

10. začiatočníčky sú u nás vítané a tiež im radi vo všetkom pomôžeme a poradíme.


V nočnom klube Áčko Hrašné si dievčatá prídu na peniaze od 1500 € do 5000 €

mesačne. Záleží od výzoru, prístupu, dochádzke a atď. Kto ti toto ponúka za týždeň, tak ťa klame !!!

Ak ťa zaujala ponuka Night Club Ačko Hrašné, alebo sa chceš iba niečo spýtať, kontaktuj nás ešte dnes. Sme ti k dispozícii


7 dní v týždni a 365 dní v roku na telefónnom čísle: 0905 244 226 – Milan


Kontaktný formulár

Odoslať