Night Club Vieden - Dracula Girls

Night Club Vieden - Dracula Girls

Night Club Vieden - Dracula Girls

V krátkosti o podniku

U nás nájdete celý rad nádherných dievčat. Príďte sa do nášho night clubu pobaviť, posedieť, vypiť, užiť si šou, alebo si trebárs aj zatancovať a hlavne sa pobaviť s dievčatami u nás v nočnom klube, ktoré sú naozaj sexi, milé, pohodové, ústretové a sympatické.

Detaily podniku

Uvidíte krásne sexy dievčatá, s ktorými sa môžete u nás v nočnom podniku zoznámiť, alebo využiť sa spoločníčkami služieb sprievode do spoločnosti - po Viedni i v zahraničí. Náš nočný klub v blízkosti centra Viedne vyniká exkluzívnym prostredím, fantastickú atmosférou, skvelou hudbou a najlepšie zábavou. Profesionálny servis v bare a jednotlivé služby pre zákazníkov sú samozrejmosťou.

Príďte sa do nášho night clubu pobaviť, posedieť, vypiť, užiť si šou, alebo si trebárs aj zatancovať a hlavne sa pobaviť s dievčatami u nás v nočnom klube, ktoré sú naozaj sexi, milé, pohodové, ústretové a sympatické. Nočný klub je pre Vás vybavený plne zásobeným barom, núdzi osviežiť sa rozhodne mať nebudete. V našom night clubu si samozrejme môžete prenajať izbu na strávenie privátnych sexy chvíľok a relaxu s dievčaťom vašich snov.

Ponuka práce:

Máš rada zábavu, tanec a záujem mužov, ktrorí ti majú čo ponúknuť? Potom je náš Night club Dracula Girl tým pravým miestom na realizáciu tvojich snov. Máme vysokú návštevnosť a veľmi pravideľnú solventnú klientelu. Zaručujeme tiež diskrétnosť a čistotu. Záleží iba na tebe ako často budeš chodiť a tým i ovplyňovať výšku svojho zárobku.

Telefón: +421 905 244 226  +421 948 333 777

Kontaktný formulár

Odoslať